
DFROBOT
DC MOOTTORI ENKOODERILLA JA VAIHTEISTOLLA 12VDC - 5,5A
FIT0493
Tuotekoodi: DF-FIT0493
56,27 €(Sis.alv)
44,83 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | POLOLU |
| Setin sisältö | liittimet |
| Setin sisältö | moduuli |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Liitäntä | analoginen |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | TTL |
| Kanavien luku | 2 |
| Huippuvirta | 50A |
| Sovellus | Arduino |
| Levyn koot | 65x51mm |
| Moduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Lisätoimitoja | integroitu step-down 7,5V lub 5V (1A) muunnin |
| Lisätoimitoja | LED osoittimet |
| Lisätoimitoja | oikosulkusuojaus |
| Lisätoimitoja | suojaus liian alhaista verkkojännitettä vastaan |
| Lisätoimitoja | virtailmaisin |
| Tuotantosarja | DUAL G2 |
| Moduulin laji | shield |
| Jatkuva lähtövirta kanavaan | 18A |
| Moottorin tulojännite | 6,5...30V |
| Logiikka-osan tulojännite | 1,8...5V |
| Maks. taajuus | 100kHz |































































