
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | RF SOLUTIONS |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | GAMMA |
| Moduulin laji | FM lähetin-vastaanotin |
| Modulaation laji | LoRa |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RF |
| Liitäntä | RS232 |
| Vastaanottimen herkkyys | -137dBm |
| Koot | 51x20x5mm |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Syötön ja tulostuksen lukumäärä | 8 |
| Lähettimen teho | 20dBm |
| Taajuus | 868MHz |
| Ulottuvuus | 16km |




































































