
QORVO
MODUULI: RF - 3,5÷6,5GHZ - SPI - 2,8÷3,6VDC - SMD - 6,8MBPS - 140/160MA
DWM1000
Tuotekoodi: DWM1000
28,93 €(Sis.alv)
23,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SR PASSIVES |
| Pituus | 63,6mm |
| Liitin | I-PEX (u.FL) |
| Asennus | ruuvi- |
| Antennin laji | RF |
| Johdon laji | RG178 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Halkaisija | 15,5mm |
| Kaapelin pituus | 0,1m |
| Antennin energianvahvistus | 2dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 433,05...434,79MHz |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |






























































