

SR PASSIVES
ADAPTERIJOHTO - -40÷85°C - 100MM - RG174 - MMCX,SMA
MMCX-SMA-100
Tuotekoodi: MMCX-SMA-100
7,93 €(Sis.alv)
6,32 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LINX TECHNOLOGIES / TE Connectivity |
| Impedanssi | 50ohm |
| Liitin | SMA |
| Liitin | uros |
| Toimintalämpötila | -40...90°C |
| Antennin energianvahvistus | 1,5dBi |
| seisovan aallon suhde | 1,9 |
| Kaistanleveys | 25MHz |
| Taajuus | 855...880MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | RF |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Asennus | pystysuora |































































