
QORVO
MODUULI: RF - 3,5÷6,5GHZ - SPI - 2,8÷3,6VDC - SMD - 6,8MBPS - 140/160MA
DWM1000
Tuotekoodi: DWM1000
28,93 €(Sis.alv)
23,05 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LINX TECHNOLOGIES / TE Connectivity |
| Impedanssi | 50ohm |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Antennin energianvahvistus | -1dBi |
| Kaistanleveys | 14MHz |
| Taajuus | 418MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | RF |
| Asennus | ruuvattu |





























































