
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LINX TECHNOLOGIES / TE Connectivity |
| Impedanssi | 50ohm |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Antennin energianvahvistus | 0,5dBi |
| Mitat (a x b x c) | 16x3x1,7mm |
| seisovan aallon suhde | 2 |
| Kaistanleveys | 10MHz |
| Taajuus | 868MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | RF |
| Asennus | SMD |
| Polarisaatio | lineaarinen |































































