
MOLEX
ANTENNI - ISM,RF,ZIGBEE - 1,4DBI - LINEAARINEN - - PIT: 100MM
1052620001
Tuotekoodi: 1052620001
5,35 €(Sis.alv)
4,27 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RF SOLUTIONS |
| Tuotantosarja | ZETA |
| Taajuus | 868MHz |
| Rajapinta | SPI |
| Ulottuvuus | 2km |
| Koot | 16x16mm |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RF |
| Vastaanottimen herkkyys | -116dBm |
| Lähettimen teho | 13dBm |
| Moduulin laji | FM lähetin-vastaanotin |
| Asennus | THT |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
























































