
MOLEX
ANTENNI - ISM,RF,ZIGBEE - 1,4DBI - LINEAARINEN - - PIT: 100MM
1052620001
Tuotekoodi: 1052620001
5,35 €(Sis.alv)
4,27 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RADIOCONTROLLI |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | RF |
| Taajuus | 433,92MHz |
| Vastaanottimen herkkyys | -110dBm |
| Virtalähteen jännite | 4,5...5,5V DC |
| Asennus | THT |
| Koot | 38,1x14,5mm |
| Virrankulutus | 4mA |
| Siirto | 4,8kbps |
| Modulaation laji | AM |
| Moduulin laji | AM-vastaanotin |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | kideoskillaattori |
| Kommunikaatiomoduulien ominaisuudet | PLL |
























































