
MOLEX
HDC LIITIN - UROS + NAARAS - GWCONNECT - PIN: 4 - 10A - 400V - 3+PE - M20
93603-0009
Tuotekoodi: MX-93603-0009
33,14 €(Sis.alv)
26,41 €(alv 0%)
Tilattavissa 17 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MOLEX |
| Liitinkotelon tyyppi | HDC |
| Kotelo | koko 3A |
| Mekaninen asennus | kaulus (2 aukkoa) |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Lukitusjärjestelmä | hakakiinnityksen kanssa |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | GWconnect |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Kotelon materiaali | metalli |
| Kotelon väri | harma |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Engineering PN | 7803.6204.0 |





































