
MOLEX
LIITINKOTELO: HDC - KOKO 3A - HAKAKIINNITYKSEN KANSSA - SUORA - M20
93601-0674
Tuotekoodi: MX-93601-0674
5,84 €(Sis.alv)
4,65 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MOLEX |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Liittimen laji | uros |
| Tuotantosarja | GWconnect |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 3+PE |
| Kotelo | koko 3A |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Johdon halkaisija | 0,5...2,5mm2 |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Engineering PN | 7203.6101.0 |













