
MOLEX
KOODATTAVA NASTA - GWCONNECT - S-Q2/0
93601-0426
Tuotekoodi: MX-93601-0426
240,96 €(Sis.alv)
192,00 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MOLEX |
| Kotelo | koko 3A |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Engineering PN | 7602.5816.0 |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Nimellisvirta | 40A |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2+PE |
| Nimellisjännite | 400V |
| Tuotantosarja | GWconnect |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Liittimen laji | naaras |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Johdon halkaisija | 2,5...6mm2 |













