
MOLEX
LIITINKOTELO: HDC - KOKO 3A - HAKAKIINNITYKSEN KANSSA - SUORA - M20
93601-0674
Tuotekoodi: MX-93601-0674
5,84 €(Sis.alv)
4,65 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MOLEX |
| Kotelo | koko 3A |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Koskettimen tyyppi | 2,5mm |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Huippuvirta | 16A |
| Huippujännite | 400V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 5+PE |
| Tuotantosarja | GWconnect |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Liitin | liittimen sisäosa |
| Liittimen laji | uros |
| Eristyksen materiaali | polykarbonaatti |












