
MOLEX
KURISTIN - GWCONNECT - M20 - IP66 - 3,5÷12,5MM - MESSINKI - 7000.6848.0
93600-0046
Tuotekoodi: MX-93600-0046
9,08 €(Sis.alv)
7,23 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MOLEX |
| Liittimen tyyppi | HDC |
| Liittimen laji | uros + naaras |
| Tuotantosarja | GWconnect |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 400V |
| Liittimen johtojärjestelmä | 4+PE |
| Kotelo | koko 3A |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Liittimen malli | ilman läpivientitiivistettä |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |
| Läpivientikappaleen kierre | M20 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Johdon halkaisija | 0,5...2,5mm2 |
| Sisäosan kiinnittäminen | 21x21mm |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Setin sisältö | pistorasia + pistoke |
| Setin sisältö | täydellinen sarja |
| Engineering PN | 7904.7743.0 |



























