
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12,M8 - PIN: 3 - 2M - 60VDC
7000-88261-6200200
Tuotekoodi: 7000-88261-6200200
34,87 €(Sis.alv)
27,79 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SICK |
| Liitin | M8 uros |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Käyttötila | lähetin-vastaanotin (rako) |
| Lähdön konfiguraatio | PNP |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon materiaali | metalli |
| Anturin tyyppi | valosähköinen |
| Anturin käyttötapa | LIGHT-ON |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Ulottuvuus | 0,12m |
| Syvyys | 124mm |
| Max. toimintavirta | 0,1A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 4kHz |



























































