
OMRON
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: NPN / NC - 0÷1,2MM - 10÷30VDC - Ø4 - IP67
E2E-C04S12-MC-C2
Tuotekoodi: E2EC04S12MCC2
99,18 €(Sis.alv)
79,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IPF ELECTRONIC |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Liitin | pistoke |
| Max. toimintajännite | 60V DC |
| Eristyksen materiaali | PTFE |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Toimintalämpötila | -20...150°C |
| Max. toimintavirta | 4A |
| Johdon väri | valkoinen |
| Tuotantosarja | VK |
| Ruuvikierre | M8 |
| Liittimen laji | naaras |
| Liittimen malli | kulmaiset |



























































