
LUTRONIC
KAAPELI: ANTUREITA/AUTOMATIIKKAA VARTEN - M12,M8 - PIN: 3 - 0,3M
1210 0806 03 L1 300 0,3M
Tuotekoodi: 1210080603L1300-03
39,54 €(Sis.alv)
31,51 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | Micro Detectors |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Lähdön konfiguraatio | PNP / NO |
| Pää laji | sisäänrakennetut |
| Ulottuvuus | 0...2mm |
| Kokonaispituus | 50mm |
| Max. toimintavirta | 200mA |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Virtalähteen jännite | 10...30V DC |
| Maksimikytkentätaajuus | 5kHz |
| Rungon materiaali | messinki |
| Anturin tyyppi | induktiivinen |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Anturin kotelo | M8 |
| Liitin | M8 uros |
| Päällystemateriaali | nikkeli |



























































