
OMRON
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: NPN / NC - 0÷1,2MM - 10÷30VDC - M5 - IP67
E2E-S05S12-MC-C2
Tuotekoodi: E2ES05S12MCC2
99,18 €(Sis.alv)
79,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Toimintalämpötila | -25...80°C |
| Ruuvikierre | M8 |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistoke |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Liittimen malli | suorat |
| Max. toimintavirta | 2,7A |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Kaapelin pituus | 10m |
| Max. toimintajännite | 63V AC |
| Max. toimintajännite | 63V DC |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Tuotantosarja | ALPHA CONNECT |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Eristeen väri | harmaa |
| Tiivistysluokka | IP67 |



























































