
IPF ELECTRONIC
INDUKTIIVINEN ANTURI - OUT: 0-10V-ANALOGINEN - 0÷4MM - 15÷30VDC - M8
IB080076
Tuotekoodi: IB080076
452,95 €(Sis.alv)
360,92 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | OMRON |
| Yhdistyskaapelin tyyppi | antureita/automatiikkaa varten |
| Ruuvikierre | M8 |
| Napojen lukumäärä | 3 |
| Liittimen malli | suorat |
| Kaapelin pituus | 2m |
| Liitin | pistoke |
| Max. toimintajännite | 30V DC |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Toimintalämpötila | -10...65°C |
| Eristeen väri | musta |
| Liittimen laji | naaras |
| Tuotantosarja | XS3 |
| Max. toimintavirta | 0,5A |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Tiivistysluokka | IP67 |



























































