

ZAMEL
LANGATON LIIKETUNNISTIN - SMART HOME - 3÷3,6VDC - NC + NO - IP20
RCR-21
Tuotekoodi: RCR-21
138,59 €(Sis.alv)
110,43 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZAMEL |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | jälleenlähetin |
| ohjaus | langattomat |
| Asennus | tölkki |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Koot | 47,5x47,5x20mm |
| Tehonkulutus | 0,5W |
| Nimellisjännite | 230V AC |
| Ulottuvuus | 250m |
| Taajuus | 868,5MHz |
| Sovellus | älykäs talo |







