
ZAMEL
JÄLLEENLÄHETIN - SMART HOME - RASIA-ASENNUS - 230VAC - IP20 - EXTA LIFE
REP-21
Tuotekoodi: REP-21
90,97 €(Sis.alv)
72,49 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZAMEL |
| Yhteensopivat tuotteet | EFC-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | PCL-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | REP-21 |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| ohjaus | langattomat |
| Type of automation module | multisensori |
| Paristo/ akku | paristo CR2032 3V x1 |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Lämpötilan mittausalue | -30...60°C |
| Kosteuden mittausalue | 0...99% RH |
| Valaistuksen tehon mittaus | 0...100klx |
| Tehonkulutus | 200mW |
| Nimellisjännite | 3V DC |
| Ulottuvuus | 300m |
| Paineen mittausalue | 26...126kPa |
| Taajuus | 868,5MHz |
| Asennus | nauhalle |
| Asennus | ruuvi- |
| Sovellus | älykäs talo |



