
ZAMEL
JÄLLEENLÄHETIN - SMART HOME - RASIA-ASENNUS - 230VAC - IP20 - EXTA LIFE
REP-21
Tuotekoodi: REP-21
90,97 €(Sis.alv)
72,49 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ZAMEL |
| Taajuus | 868,5MHz |
| Asennus | tölkki |
| Koot | 47,5x47,5x13mm |
| Lisätoimitoja | ohjelmointi suoraan Android-käyttöjärjestelmällä varustetuista laitteista |
| Lisätoimitoja | sisäänrakennettu anturi |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
| Paristo/ akku | paristo CR2032 3V x1 |
| Kauppanimi | Smart Home |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Lämpötilan mittausalue | -40...125°C |
| Lämpötilan mittauksen erotuskyky | 0,1°C |
| Paristojen määrä | 1 |
| Nimellisjännite | 3,2V DC |
| Ulottuvuus | 300m |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Sovellus | älykäs talo |
| Yhteensopivat tuotteet | EFC-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | REP-21 |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | EXTA LIFE |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | langaton lämpötila-anturi |
| ohjaus | langattomat |


