
ZAMEL
JÄLLEENLÄHETIN - SMART HOME - RASIA-ASENNUS - 230VAC - IP20 - EXTA LIFE
REP-21
Tuotekoodi: REP-21
90,97 €(Sis.alv)
72,49 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZAMEL |
| Asennus | nauhalle |
| Asennus | ruuvi- |
| Toimintalämpötila | -10...55°C |
| Ulottuvuus | 300m |
| Yhteensopivat tuotteet | EFC-01 |
| Yhteensopivat tuotteet | REP-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROM-22 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROM-24 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-21 |
| Yhteensopivat tuotteet | ROP-22 |
| Moduulin tyyppi | langaton reed-anturi |
| Lisätoimitoja | ohjelmointi suoraan Android-käyttöjärjestelmällä varustetuista laitteista |
| ohjaus | langattomat |
| Tuotantosarja | EXTA LIFE |
| Ohjelmisto | erikoistettu mobiilisovellus |
| Ohjelmisto | EXTA LIFE |
| Nimellisjännite | 3...3,6V DC |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Taajuus | 868,5MHz |






