
Sunon
LAITETUULETIN - DC - 5VDC - 40X40X10MM - 11,99M3/H - 23DBA
EE40100S2-1000U-999
Tuotekoodi: EE40100S2-999-A
4,72 €(Sis.alv)
3,76 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | RICHCO |
| Setin sisältö | EMI näytön kanssa |
| Setin sisältö | suodattimen kanssa |
| Materiaali | muovi |
| Kiinnitys | ruuvi |
| Tuulettimien lisälaitteiden tyypit | suoja |
| Koko B | 3,3mm |
| Koko E | 6,5mm |
| Koko C | 32mm |
| Tuulettimen koko | 40x40mm |
| Koko A | 42,3mm |
| Koko D | 46,5mm |



























































