

DREMEC
SUOJA - 40X40MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 32MM
8GE11CP040
Tuotekoodi: 8GE11CP040
7,95 €(Sis.alv)
6,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 6...13,8V DC |
| Tuulettimen koko | 40x40x10mm |
| Tehonkulutus | 0,45W |
| Nimellisvirta | 37mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 9,35m3/h |
| Melutaso | 17,7dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 5000kiertoa/min |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Eristysluokka | A |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Staattinen paine | 2,53mm H2O |





























