

DREMEC
SUOJA - 40X40MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 32MM
8GE11CP040
Tuotekoodi: 8GE11CP040
7,95 €(Sis.alv)
6,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | PANASONIC |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Tuulettimen koko | 40x40x10mm |
| Tehonkulutus | 0,72W |
| Nimellisvirta | 60mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 11,4m3/h |
| Melutaso | 29,5dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimisnopeus | 7500kiertoa/min |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | muovi |
| Kotelon materiaali | muovi |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulostulojen pituus | 0,2m |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |





























