

DREMEC
SUOJA - 40X40MM - RUUVI - AUKKOJEN RASTERI: 32MM
8GE11CP040
Tuotekoodi: 8GE11CP040
7,95 €(Sis.alv)
6,33 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SUNON |
| Tuulettimen tyyppi | DC |
| Tuulettimen laji | aksiaalinen |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintajännite | 4,5...13,8V DC |
| Tuulettimen koko | 40x40x20mm |
| Tehonkulutus | 0,56W |
| Nimellisvirta | 46mA |
| Tuulettimien tehokkuus | 15,12m3/h |
| Melutaso | 26,5dBA |
| Laakerin laji | kuula |
| Signaalilähtö | F-tyyppinen |
| Pyörimisnopeus | 6300 (±15%)kiertoa/min |
| Virran- ja tehonkulutuksen toleranssi | ±15% |
| Min. eristysresistanssi | 10Mohm |
| Roottorin materiaali | termoplastinen |
| Kotelon materiaali | termoplastinen |
| Eristysluokka | A |
| Lähdöt | johdot, x3 |
| Ulostulojen pituus | 0,305m |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Lisätoimitoja | autojatkoaloitus |
| Puhaltimen moottori | harjaton DC |
| Staattinen paine | 5,59mm H2O |
| Johdon koko | 26AWG |





























