

FISCHER ELEKTRONIK
ERISTYSSUOJUS - TO247 - 0,4K/W - L: 28MM - W: 16MM - H: 5MM - 1,22W/MK - 10KV
WSI TOP 3 280
Tuotekoodi: WSITOP3280
2,68 €(Sis.alv)
2,13 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WeEn Semiconductors |
| Kotelo | TO247-3 |
| Asennus | THT |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |
| Pakkaus | tuubi |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Teknologia | SiC |
| Max. myötäjännite | 1,6V |
| Syöttövirta | 5A x2 |
| Max. syöttövirta | 10A |
| Maksimi virtapulssi | 65A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |




























