

FISCHER ELEKTRONIK
ERISTYSSUOJUS - TO247 - 0,4K/W - L: 28MM - W: 16MM - H: 5MM - 1,22W/MK - 10KV
WSI TOP 3 280
Tuotekoodi: WSITOP3280
2,68 €(Sis.alv)
2,13 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | Qorvo (UnitedSiC) |
| Diodien tyypit | Schottky tasasuuntaaja |
| Teknologia | SiC |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | UJ2D |
| Max. myötäjännite | 1,5V |
| Syöttövirta | 10A x2 |
| Sirontateho | 60/272W |
| Maksimi virtapulssi | 120A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Kotelo | TO247-3 |
| Puolijohteen rakenne | kaksois- |
| Puolijohteen rakenne | yhteinen katodi |




























