
STONECOLD
ERISTYSSETIT TRANSISTOREIHIN - TO220
TO220-SET
Tuotekoodi: TO220-SET
4,27 €(Sis.alv)
3,41 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Mikropiirin tyyppi | jännitestabilisaattori |
| Jännitestabilisaattorin laji | lineaarinen |
| Jännitestabilisaattorin laji | kiinteä |
| Jännitteen lasku | 2V |
| Lähtöjännite | 5V |
| Lähtövirta | 1,5A |
| Kotelo | TO220AB |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | L78 |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | 0...125°C |
| Toleranssi | ±5% |
| Kanavien luku | 1 |
| Tulojännite | 7,5...25V |
| Jäähdytyselementin paksuus | 0,51...0,6mm |




























































