- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - U - TO220 - MUSTA - L: 35MM - W: 17MM - H: 13MM
SK13/35/SA-220



Valmistaja FISCHER ELEKTRONIK Materiaalin viimeistely eloksoitu Väri musta Lämpösäteilimen tyyppi puristetut Asennus ruuvattu Sovellus TO220 Lämpösäteilimen muoto U Alustan paksuus 1,5mm Leveys... Lue lisää
6,88 €(Sis.alv)
5,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: US17-TO220
- Paino: 4.6 g
- Leveys: 17mm
- Materiaali: alumiini
- Korkeus: 13mm
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: FISCHER ELEKTRONIK
- Väri: musta
- Sovellus: TO220
- Pituus: 35mm
- Alustan paksuus: 1,5mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tilattavissa 49 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | FISCHER ELEKTRONIK |
| Materiaalin viimeistely | eloksoitu |
| Väri | musta |
| Lämpösäteilimen tyyppi | puristetut |
| Asennus | ruuvattu |
| Sovellus | TO220 |
| Lämpösäteilimen muoto | U |
| Alustan paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 17mm |
| Korkeus | 13mm |
| Pituus | 35mm |
| Lämpöresistanssi | 17K/W |
| Materiaali | alumiini |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista