
LITTELFUSE
0,063A - 250VAC - NOPEA - 5X20MM - 216 - KUPARI
0216.063HXP
Tuotekoodi: 0216.063HXP
4,79 €(Sis.alv)
3,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | Stelvio Kontek |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Asennus | THT |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Huippuvirta | 10A |
| Rungon materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Rasteri | 10mm |
| Väri | musta |
| kosketusvastus | 5mohm |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Asennusaukon koot | Ø1,3mm |
| Ulkomitat | Ø10x33,1mm |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | putkisulakkeet |
| Ulostulojen pituus | 5mm |



























































