
Schurter
ADAPTERI - 5X20MM - 10A - 250VAC - FEC - LÄÄKETIETEELLINEN - MUSTA - IP40
0031.1663
Tuotekoodi: 0031.1663
2,32 €(Sis.alv)
1,85 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 63mA |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Tuotantosarja | 216 |
| Katkaisukyky | 1,5kA |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 2s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 3ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| I2t-energia | 0,00054A2s |
| Sirontateho | 1,6W |
| Pakkaus | laukku |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Maks. jännitehäviö | 8,8V |
| Juotoslämpötila | 260°C / 5 s |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
























































































