- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LITTELFUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 0,63A Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen laji lieriömäinen Sulakkeen laji... Lue lisää
223,49 €(Sis.alv)
178,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0216.630HXP
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 0,63A
- Resistanssi: 465mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: kiinnityssiteet
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA
- Yhteensopivuus normin kanssa: CCC
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: 216
- Sulakkeen koko: 5x20mm
- Katkaisukyky: 1,5kA
- Sirontateho: 2,5W
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
0,63A - 250VAC - NOPEA - 5X20MM - 216 - KUPARI 0216.630HXP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 0,63A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Asennus | kiinnityssiteet |
| Tuotantosarja | 216 |
| Katkaisukyky | 1,5kA |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,1In: max 30min |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 2s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 3ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| I2t-energia | 0,0594A2s |
| Sirontateho | 2,5W |
| Resistanssi | 465mohm |
| Pakkaus | irti |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Jännitteen lasku | 1,5V |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Yhteensopivuusnormi | CCC |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
| Maks. jännitehäviö | 1,5V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista