
LITTELFUSE
ADAPTERI - 5X20MM - -40÷85°C - 15A - 600V
03450121HX020
Tuotekoodi: 03450121HX020
820,29 €(Sis.alv)
653,62 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 2A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Tuotantosarja | 217 |
| Katkaisukyky | 35A |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 50ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 2s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: min 20ms |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| I2t-energia | 5,73A2s |
| Sirontateho | 1,6W |
| Pakkaus | laukku |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
| Maks. jännitehäviö | 0,17V |
| Juotoslämpötila | 260°C / 5 s |






















































































