
ELECTROSTART
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - 100W - 12VDC - 8A - 180÷295VAC - IP67 - -20÷50°C
980100001200394
Tuotekoodi: LED-100-12-PF
64,20 €(Sis.alv)
51,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | LUCKYLIGHT |
| Opto-moduulin tyyppi | LED-nauha |
| LED diodin värit | lämmin valkoinen |
| Kotelo | 3528 |
| LEDien lukumäärä per metri | 60 |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Valaistuksen kulma | 120° |
| Maksimaalinen teho metriä kohtaan | 4,8W/m |
| Toimintajännite | 12V DC |
| Asennus | SMD |
| Napojen lukumäärä | 2 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Leikkauspituus | 50mm |
| Leveys | 10mm |
| Min. värintoistoindeksi | 75 |
| Kirkkaus | 360lm/m |
| Värilämpötila | 2900-3300K |




























































