

CLIFF
NUPPI - ALUMIINI,TERMOPLASTINEN - ØAKSELIN: 6MM - Ø12X13MM - MUSTA
FC7229NML
Tuotekoodi: KMR12BNML
5,94 €(Sis.alv)
4,74 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BI TECHNOLOGIES |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Akselin pinta | pyälletty |
| Enkooderin tyyppi | inkrementaalinen |
| Lähtösignaali | kaksi signaalia A ja B |
| Enkoodereiden ominaisuudet | painikkeen kanssa |
| Näppäimen isku | 0,5mm |
| Max. toimintavirta | 10mA |
| Akselin halkaisija | 6mm |
| Akselin pituus | 15mm |
| Toimintajännite | 5V DC |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 20 |
| Erottelukyky | 20imp/kierto |
| Mekaaninen kestävyys | 30000 sykliä |




































































