
LITTELFUSE
ADAPTERI - 6,3X32MM - -40÷85°C - 15A - 600V
03450101HX020
Tuotekoodi: 03450101HX020
8,74 €(Sis.alv)
6,97 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Tuotantosarja | TSA |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Nimellisvirta | 0,315A |
| I2t-energia | 0,91A2s |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 120s |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Katkaisukyky | 35A / 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |




















































































