
ESKA
LASISULAKE - HIDAS SULAKE - 120KPL
Tuotekoodi: ZGT-KIT-ESKA
105,53 €(Sis.alv)
84,09 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BULGIN |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Paneelin paksuus | max. 8,7mm |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Ulkomitat | Ø19,1x59,3mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 16A / 250V AC |
| Nimellisjännite | 250V |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Lähdöt | juottoon |
| Asennus | paneelille |
| Päähine | kierreasennus |
| Rungon materiaali | polyesteri |
| Väri | musta |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | putkisulakkeet |



























































