
ESKA
LASISULAKE - HIDAS SULAKE - 120KPL
Tuotekoodi: ZGT-KIT-ESKA
105,53 €(Sis.alv)
84,09 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | SCI |
| Rungon materiaali | bakeliitti |
| Kotelon väri | musta |
| Johdon väri | punainen |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Sulakkeen koko | 6,3x30mm |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Ulostulojen pituus | 0,2m |
| Huippuvirta | 15A |
| Johdon koko | 14AWG |
| Nimellisjännite | 32V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | putkisulakkeet |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Lähdöt | johdot |
| Asennus | johtoon |
| Liitoksen materiaali | messinki |



























































