
LITTELFUSE
1,25A - 250VAC - NOPEA - 6,3X32MM - 312 - IRTI
03121.25MXP
Tuotekoodi: 03121.25MXP
501,02 €(Sis.alv)
399,22 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Pään korkeus | 11,5mm |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Asennusaukon koot | Ø12,7mm |
| Huippuvirta | 16A |
| Sulakkeiden tarvikkeiden tyyppi | rasia |
| Sulaketarvikkeiden käyttö | putkisulakkeet |
| Asennus | paneelille |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Päähine | kierreasennus |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |



























































