
LITTELFUSE
ADAPTERI - 6,3X32MM - -40÷85°C - 15A - 600V
03450101HX020
Tuotekoodi: 03450101HX020
8,74 €(Sis.alv)
6,97 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 0,125A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Tuotantosarja | 312 |
| Katkaisukyky | 35A |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 1,35In: max 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 5s |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| I2t-energia | 0,00289A2s |
| Pakkaus | irti |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
| Juotoslämpötila | 260°C / 5 s |




















































































