
Everpower
AKKULATURI - GEL (GEELI),LYIJYHAPPO - 12V - 750MA - 3÷18AH
EPA1020-075
Tuotekoodi: EPA1020-075
31,61 €(Sis.alv)
25,19 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | BPOWER |
| Ulkomitat | 150x87x105mm |
| Kapasiteetti | 8Ah |
| Akun tyyppi | lyijyhappo |
| Tuotantosarja | BPOWER EXCELLENT |
| Nimellisjännite | 12V |
| Akkujen ominaisuudet | automaattinen |
| Akkujen ominaisuudet | vasen + |
| Teknologia | AGM |
| Akkujen käyttösovellus | moottoripyörä |
| Lähdöt | silmukka M6 |
| Maks. käynnistysvirta | 150A |
| Nettopaino | 3,1kg |


































