
BPOWER
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 0,8AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 96X25X62MM - BPE
BPE 0,8-12
Tuotekoodi: ACCU-BPE0.8-12BP
29,13 €(Sis.alv)
23,21 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MEAN WELL |
| Lähtövirta | 35A |
| Lähtöjännite | 14,4V DC |
| Ladattavat kapasiteetit | 135...400Ah |
| Tehokkuus | 93,5% |
| Teho | 600W |
| Sovellus | akku 12V |
| Laturin tyyppi | akkuja varten |
| Akun laji | lyijyhappo |
| lähtöliittimen tyyppi | ruuvi terminaali |































































