
QOLTEC
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 0,8AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 95X24X60MM
53029
Tuotekoodi: ACCU-HP0.8-12Q
18,62 €(Sis.alv)
14,83 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ABASCO |
| Suojaus | käänteistä polarisaatiota vastaan |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Signalointi | LED latauksen loppu |
| Signalointi | LED lataus |
| Signalointi | LED toimintatila |
| Akun laji | lyijyhappo |
| Kauppanimi | tasasuuntaaja |
| Koot | 65x106x47mm |
| Maksimilatausvirta | 1A |
| Ladattavat kapasiteetit | 7...20Ah |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Sovellus | akku 12V |
| Laturin tyyppi | akkuja varten |
| Liittimet maalle | Euroopassa |




























































