
QOLTEC
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 0,8AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 95X24X60MM
53029
Tuotekoodi: ACCU-HP0.8-12Q
18,62 €(Sis.alv)
14,83 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MEAN WELL |
| Maksimilatausvirta | 12A |
| Ladattavat kapasiteetit | 40...125Ah |
| Lähtöjännite | 14,4V DC |
| Tehokkuus | 91% |
| Lähtö | 4pin XLR |
| Lähtö | uros |
| Sovellus | akku 12V |
| Laturin tyyppi | akkuja varten |
| Huomio! | ei sisällä kytkentäkaapeleita |
| Akun laji | lyijyhappo |































































