
VENTION
PATCH KAAPELI - S/FTP - 7 - CU - PVC - HARMAA - 5M - 26AWG - ØJOH: 6MM
ICEHJ
Tuotekoodi: ICEHJ
18,22 €(Sis.alv)
14,52 €(alv 0%)
Tilattavissa 29 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KURANT |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 3 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6...10,5mm |
| Koko H | 16mm |
| Koko A | 10mm |
| Toimintalämpötila | -30...100°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Pituus | 5mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |



























































