
WEIDMÜLLER
MERKIT - 3,6÷6MM - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - SF - UL94V-2
SF 4/12 MC NE GE V2
Tuotekoodi: WM-1919580000
32,13 €(Sis.alv)
25,60 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | BITNER |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Johdon laji | BiT E-BUS-H |
| Kaapelin rakenne | 2x2x0,8mm |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon eristemateriaali | LSZH |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | rautamonisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Eristeen väri | vihreä |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Johtimen käyttötarkoitus | EiB/KNX |
| Johtimen käyttötarkoitus | tiedonsiirto |
| Langan halkaisija | 0,8mm |
| Johtojen ominaisuudet | matala savupäästö |
| Johtojen ominaisuudet | pareittain kierretyt johtimet |
| Pohja | tinattu kuparimonisäikeinen Ø0,4 mm |
| parien määrä | 2 |






































































