
VENTION
PATCH KAAPELI - S/FTP - 7 - CU - PVC - HARMAA - 5M - 26AWG - ØJOH: 6MM
ICEHJ
Tuotekoodi: ICEHJ
18,22 €(Sis.alv)
14,52 €(alv 0%)
Tilattavissa 29 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 3,6...6mm |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | sininen |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | SF |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Leveys | 5,7mm |
| Korkeus | 21mm |



























































