
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M16 - 1,5 - IP68
1.624.1600.30
Tuotekoodi: HUMMEL-1624160030
36,81 €(Sis.alv)
29,33 €(alv 0%)
Tilattavissa 28 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | TASKER |
| Johdon tyyppi | datasiirtoon |
| Kaapelin rakenne | 8x0,14mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | OFC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Johtimien lukumäärä | 8 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,14mm2 |
| Toimintalämpötila | -15...70°C |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Nimellisjännite | 49V |
| Pohja | kuparimonisäikeinen |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Johtimien merkintä | värikkäät |






























































