
HELUKABEL
JOHTO - JB-500 - 12G1MM2 - SUOJAAMATON - 300V,500V - CU - LANKA - HARMAA
11064
Tuotekoodi: JB500-12G1
13,20 €(Sis.alv)
10,52 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | ÖLFLEX® EB |
| Kaapelin rakenne | 12x1mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | sininen |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien lukumäärä | 12 |
| Johdon ulkohalkaisija | 10,5mm |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| CPR-normi | Eca |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtimen käyttötarkoitus | sisäkäyttöön |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Materiaalin tyyppi | kipinänkestävä |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50618 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50620 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |



























































